همراهان گرامی با درود 💜

با توجه به رویکرد نشر هیرمند و مجموعه‌های منتشر شده در سالیان دراز، سلیقه‌ی مخاطبان آن نیز در چارچوبی مشخص قرار گرفته است؛ پس چاپ برخی از موضوعات و مجموعه‌ها در آن امکان‌پذیر نیست.
پس تصمیم گرفتیم تا موضوعات متفاوت‌تر را در قالب انتشارات ” کتاب مرو ” برای سایر سلیقه‌ها به چاپ برسانیم.می‌توانیم بگوییم که کتاب مرو سعی بر این دارد تا طیف دیگری از مخاطبان را نیز در خود جای دهد تا بتواند همانند نشر هیرمند و سیاست خاص آن در حوزه‌های دیگر نیز فعالیت داشته باشد.
در کتاب مرو موضوعات گسترده و متنوعی در دست کار قرار دارد اما شاید مهم‌ترین مخاطبان مرو را جوانان، نوجوانان و زنان تشکیل دهند که به نظر می‌رسد کمتر از آنچه که باید ، به آن‌ها پرداخته شده است.

آشنایی با مجموعه‌های انتشارات کتاب مرو :

برونته > ادبیات داستانی ترجمه، نام‌گذاری آن از نام خواهران برونته که هر سه از تاثیرگذاران ادبیات معاصر جهان هستند گرفته شده است.
سیمین > ادبیات داستانی تالیفی، نام این مجموعه به یاد سیمین دانشور و سیمین بهبهانی، سیمین نام گرفته شده است.
فراذهن > این مجموعه که به مباحث روانشناسی اشاره دارد طیف گسترده‌ای را در بر می‌گیرد، از تربیت کودک تا مثبت‌اندیشی.
چکاوک > این مجموعه که سالیان پیش در نشر هیرمند به چاپ می‌رسیده است تلاش دارد تا در کمترین حجم بیشترین و سودمندترین اطلاعات را در زندگی روزمره برای شما به ارمغان آورد.
توکا > توکا پرنده‌ای خوشخوان است، این مجموعه عرضه‌کننده‌ی آثاری است که هرچند به ظاهر فانتزی به نظر می آیند اما خواننده را به راهی می برد که بتوانند بخشی از زندگی خود را آراسته و پیراسته اداره کند.
مهرک > این مجموعه شامل اشعار و ترانه‌های عاشقانه است.
اِروُس > این مجموعه به صورت تخصصی به کتاب‌های مربوط به سلامت جنسی و اختلالات در این زمینه می‌پردازد.
نوشا > مجموعه‌ای است شبیه به «به زبان آدمیزاد» نشر هیرمند، که به طور تخصصی برای زنان تولید محتوا می‌کند.
ترس‌ولرز > این مجموعه مخاطب نهایی را به پسران نوجوان محدود می‌کند هرچند که نمی‌توان از دختران ماجراجویی که به این ژانر علاقمند هستند چشم‌پوشی کرد. این مجموعه فقط به داستان‌های ترسناک نوجوانان می‌پردازد.
ترنج > ادبیات داستانی دخترانه موضوع اصلی این مجموعه است، مخاطب نهایی این مجموعه دختران نوجوان هستند.

در این وبسایت، با معرفی انتشارات ” کتاب مرو ” با شما همراه خواهیم بود…