تنهای تنها

43,000 تومان

در انبار

 

 

یک کشتی بسیار مجلل و بزرگ متعلق به یکی از باشکوه‌ترین خطوط دریانوردی به کشتی مرگباری در آخرین اثر رازآلود «ملکه تعلیق» و نویسنده شماره یک فهرست نویسندگان پرفروش روزنامه نیویورک تایمز امریکا، مری کلارک هیگینز، تبدیل می‌شود.
‌ ‌
بعد از دستگیری ویرانگر و تحقیر کننده همسر آینده‌اش درست یک روز قبل از شب عروسی‌شان، سلیا کیلبراید، یک کارشناس جواهرات و سنگ‌های فیمتی، امیدوار است که بتواند از دست اذهان عمومی از طریق سخنرانی در یک کشتی تفریحی جدید به اسم ملکه شارلوت فرار کند.
‌‌
در کشتی او با لیدی امیلی هیوود هشتاد و شش ساله، که در سراسر دنیا به لیدی ام، معروف است بر می‌خورد. لیدی ام که زن بسیار ثروتمندی است مالک یک گردنبند زمرد بی‌نهایت گران‌قیمتی است که قصد دارد بعد از آن سفر دریایی آن را به بنیادی اهدا کند. سه روز بعد از شروع سفر دریایی، جسد لیدی ام یافت می‌شود و گردنبند گم می‌شود. آیا این کار دستیار ظاهراً وفادر لیدی ام، برندا مارتین، است یا کار وکیلش، راجر پیرسون و همسرش، که هر دو توسط لیدی ام به آن سفر دریایی دعوت شده اند؟ یا کار پروفسور هنری لانگوورث، یک شکسپیرشناس معروف که در کشتی سخنرانی می‌کند، است؟ و یا کار آلن دیویدسون، مردی که قصد دارد خاکستر همسر مرحومش را توی دریا بریزد؟ فهرست مظنونان طولانی و بلندبالا است.
‌‌
سلیا با کمک دوستانش، ویلی و آلویرا میهان، که در حال جشن گرفتن چهل و پنجمین سالگرد ازدواجشان هستند، سعی می‌کند تا قاتل را پیدا کند، غافل از این که با این کار خود را در معرض خطر مرگ پیش از رسیدن کشتی به مقصد نهایی قرار داده است. ‌‌

مری کلارک هیگینز هرگز در طول این همه سال فعالیت از این بهتر نبوده است.

 

نام کتاب: تنهای تنها

نویسنده: مری هیگینز کلارک

مترجم: بامداد بهنام

نشر: مرو